Kdo se o vás postará

O váš zdravý a krásný úsměv se postará náš tým zkušených odborníků

MUDr. et MUDr. Vladimír Machoň

MUDr. et MUDr. Vladimír Machoň

Pracoviště: Poliklinika Budějovická

Studia absolvoval v Brně, kde byl na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity promován doktorem medicíny jak v oboru stomatologie, tak i všeobecného lékařství. V roce 2003 zahájil na téže univerzitě postgraduální studia, v roce 2005 získal od České stomatologické komory osvědčení odbornosti v oboru stomatochirurgie.  

Klinickou praxi zahájil v roce 1998 na 1. Stomatologické klinice MU v Brně a pokračoval šestiletým působením na Klinice ústní a čelistní chirurgie ve Fakultní nemocnici v Brně. Své zkušenosti pravidelně obohacuje poznatky v rámci zahraničních stáží (poslední USA, Florida 2006) a účastí na mezinárodních kurzech a kongresech (Německo, Rakousko, Francie, Řecko). 

Od roku 2004 je členem České společnosti maxillofaciální chirurgie i  zastupujícím členem ČR v European Association for Cranio - Maxillofacial Surgery. Jeho akademická kariéra je bohatá na publikační aktivity, ve svém portfoliu má více než 30 českých a zahraničních publikací, je členem redakční rady časopisu Stomateam. Pro Českou stomatologickou komoru vede vzdělávací kurzy v oboru stomatochirugie.

Specializace

Léčba onemocnění čelistního kloubu a souvisejících tkání, ústní chirurgie.

Další specialisté

Objednejte se k zubaři s celou rodinou

Možnosti platby