O nás

Benefity

Benefity Innova Stoma

Zcela bezbolestná ošetření

V současné době používáme velmi kvalitní anestetika, která všichni naši lékaři umí správně aplikovat. Dokážeme 100% znecitlivět jakoukoli ošetřovanou oblast, proto je vrtání, čištění kanálků nebo zavádění implantátů zcela bezbolestné.

Pokud máte ze stomatologického ošetření přesto strach, můžete před ním jednorázově užít anxilolytikum, tj. lék navozující klid a psychické uvolnění. Samozřejmě se souhlasem lékaře.

Špičkové technologie

Jsme rychlí, minimálně poškozujeme ošetřované zuby a dosahujeme maximálního estetického výsledku. Mimo jiné díky špičkovým moderním technologiím.

Neviditelná rovnátka Invisalign jsou moderní metoda rovnání zubů, která esteticky neruší vzhled a umožňuje snadnou péči o chrup.

3D zobrazení snímané oblasti je mnohem přesnější a detailnější. Minimalizuje zatížení klientů rentgenovými paprsky. Je nezbytné při zavádění zubních implantátů do čelistní kosti, před chirurgickými výkony nebo k ošetření složitě prostorově uspořádaných kořenových kanálků.

Tato technologie dokáže rychle a s mnohonásobně vyšší přesností vyfrézovat z keramiky korunky, můstky nebo vytisknout další pomůcky.

Zkušení a renomovaní odborníci

V našem centru pracují pouze zkušení odborníci otevření novým informacím, postupům a technologiím. Jejich přístup a práce budí respekt a důvěru.

 Doc. MUDr. Marie Bartoňová, CSc. je členkou České společnosti protetické stomatologie a odborným garantem kliniky. Patří mezi respektované odborníky na protetickou stomatologii, má rozsáhlé zkušenosti s rekonstrukcemi komplikovaných defektů chrupu.

Vedoucí lékařka kliniky MUDr. Hana Matanelli má rozsáhlé zkušenosti ve stomatochirurgii a implantologii. Mgr. Petra Křížová, DiS. dokonale ovládá dentální hygienu a léčbu parodontózy.

Náš tým

Snadná dopravní dostupnost

Všechny naše ordinace najdete v dobré dopravní dostupnosti. Na Budějovické nás najdete v zelené budově Polikliniky Budějovická na adrese Antala Staška 1670/80.

Vše na co si vzpomenete kolem zubů máme pod jednou střechou.

Metrem

trasa C, stanice Budějovická, výstup směr Poliklinika

Autobusem

linky č. 121, 193 a 205 do zastávky Poliklinika Budějovická
linky č. 118, 124 a 170 do zastávky Budějovická

Autem

Auto můžete pohodlně zaparkovat u Polikliniky Budějovická.

Objednejte se k zubaři s celou rodinou

Reference

Možnosti platby